Bursa Kamera Alarm Sistemleri Hoşgeldiniz
Dikkaldırım Mah. Çekiç Sok.No:16/3 Osmangazi
Çalışma Saatleri: 07:00 - 17:00

Diafon sistemleri, bak- konuş prensibi ile çalışan ve basınca konuşma, bırakınca dinleme konumuna geçen tek taraflı haberleşme araçlarıdır. Bu araçlar gelişmiş özelliği ile kapıcı dairesini arama, kapı açma ve konuşabilme imkanı sunarlar. İnterkom sistemleri ise diafon sistemlerinin çok daha üstün özellikler ile donatılmış haline verilen isimdir. İhtiyaçlara göre eşitlilik gösteren intercom haberleşme sistemleri genellikle ev ve iş yerlerinde kullanılmaktadır. Bursa Kamera Sistemleri ise sizlere bu konuda en güvenilir ve en kaliteli desteği sağlamakta olan, köklü bir firmadır.

İntercom haberleşme sisteminin özellikleri nelerdir;

  • Bu sistemler görüntülü olarak tercih edildiğinde, anlık olarak görüntülü ve sesli konuşma sağlayabilirler. Böylece hırsızlara ve tanımadığınız kişilere karşı tedbir almış olursunuz.
  • Bu sistemler güvenlik kameraları üzerine bağlantı yapabilirler. Bu sayede otopark, çocuk oyun alanları, apartman bahçesi gibi ortamları izleyebilmenizi sağlar.
  • Apartmanda bulunan daireler arasında hem sesli hem de görüntülü konuşma yapabilmenizi sağlar.
  • Bu sistemler sayesinde site yönetimi, çevredeki market ve restorantlar ve apartman görevlisi ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Evinizde yada iş yerinize bulunan yangın ve hırsız alarmlarını yönetebilirsiniz.
  • Bu sistemler hem kamera hem de yangın sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışabilir. Bu sayede ihtiyacınız olan her şeyi bu sistemler sayesinde yapabilirsiniz.
  • Akıllı ev teknolojileri ile de uyumlu çalışan bu sistemler sayesinde, evinizi uzaktan yönetebilirsiniz.

Siz de bütün bu avantajlarda uygun fiyatlarla yararlanabilmek için Bursa Alarm Kamera Sistemleri ile irtibata geçebilirsiniz.